/A “Rimai birodalom” salgótarjáni acélgyára című kiállítás megnyitója a Múzeumok Éjszakáján

2019. június 22-én, a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozat kezdő programjaként nyitottuk meg A “Rimai birodalom” salgótarjáni acélgyára című időszaki kiállításunkat.

A megjelenteket Shah Gabriella, múzeumunk igazgatója és Dr. Dániel Zoltán Salgótarján Megyei Jogú Város alpolgármestere köszöntötte. A kiállítást Nagy Péter, az egri Eszterházy Károly Egyetem vezető kutatója nyitotta meg.

Közreműködtek a salgótarjáni Bányász – Kohász Dalkör tagjai. Megnyitó ünnepségünket követően Balogh Zoltán történész muzeológus tartott szaktárlatvezetést .

Az időszaki kiállítás 2018. október 31-ig látogatható.

2019-06-24T14:29:27+00:00