/Hírek

Salgótarjánról diákoknak – Vetélkedő általános iskolásoknak

2018. november 6-án negyedik alkalommal került megrendezésre a Dornyay Béla Múzeumban a Salgótarjánról diákoknak című helytörténeti vetélkedő az általános iskolák hetedik és nyolcadik osztályos diákjai számára. Büszkék vagyunk mindenkire, aki eljött és részt vett a játékos versengésben!

Okleveles bányamanók képzése az őszi napsütésben

A Bányászati kiállítóhely udvarán a  "Múzeumok Őszi Fesztiválja - Múzeumi szünetelő" című helyi programjára  Bányamanó képzésre térhettek be  az érdeklődők.  Az oklevelet minden résztvevő sikerrel megszerezte!

Nyitvatartási idő megváltozása a Bányamúzeumban!

Tájékoztatjuk tisztelt látogatóinkat, hogy a Bányászati kiállítóhely (Bányamúzeum) felújítási munkálatok miatt 2018. október 25. és 2019. február 15. között az alábbiak szerint látogatható: hétfőtől péntekig ZÁRVA, szombat: 8.00 - 14.00, vasárnap: 8.00 - 14.00. KÖSZÖNJÜK MEGÉRTÉSÜKET!

Load More Posts