Home Események Esélyegyenlőség Napja – Meghívó egy kísérleti természettudományi múzeumi órára

dátum

2016. máj 11.
Expired!

időpont

Esélyegyenlőség Napja – Meghívó egy kísérleti természettudományi múzeumi órára

Meghívóaz Esélyegyenlőség Napja alkalmábólegy kísérleti természettudományi múzeumi órára
Hogyan hasznosítható egy helytörténeti kiállítás a matematika vagy a fizika órákon? Hogyan jelenhet meg a kémia a műtárgyak között? Van-e földrajzi vagy biológiai kapcsolódás és hogyan jelenik meg a kiállítótérben?Mindezekre a kérdésekre fény derül egy játékos foglalkozáson, ahol a diákok szórakozva tanulhatnak, és játszva ellenőrizhetik a való életbe ültethető, már megszerzett tudásukat.
A programra 7-8. osztályos csoportokat várunk.
A foglalkozás 250.-Ft/fő múzeumpedagógiai díjért vehető igénybe.
Időpont: 2016. május 11. (szerda) 8.00 – 16.00 óra között.
Helyszín: Dornyay Béla Múzeum, Salgótarján
A program fogadóképessége korlátozott, ezért előzetes bejelentkezés szükséges. Időpont-egyeztetés kedden 16 óráig lehetséges a következő elérhetőségeken:
Mail: agnes.boros@dornyaymuzeum.hu
Tel.: 32/520-700 (központi telefon) vagy
70/575-2702 (Boros Ágnes múzeumpedagógus)