/A KultúrBónusz program foglalkozásán az Arany János Általános Iskola diákjai a Bányászati Kiállítóhelyen

A “KultúrBónusz” című kísérleti program keretében 2019. május 29-én az Arany János Tagiskola első és 5. osztályos diákjai látogattak el a Dornyay Béla Múzeum Bányászati Kiállítóhelyére.  A tanulók a  “Bányamanó képzés” című foglalkozáson vettek részt csoportbontásban. Mindkét osztály megtekintette a földalatti és földfelszíni kiállítást is.  A  múzeumpedagógiai program keretében játékos feladatlapot oldottak meg. Ügyességüket és rátermettségüket névre szóló oklevéllel jutalmaztuk. Tartalmas és érdekes délelőttöt töltöttünk együtt a gyerekekkel.

2019-05-30T13:11:02+00:00